Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 napja voltam fogorvosnál,...

4 napja voltam fogorvosnál, betömte az első lyukas fogam, de rágózás közben letört egy 1mm3-es fogzománc darab a ragófogamból. Mi a teendő? (kép)

Figyelt kérdés

Szerintem túlzottan lecsiszolt a fogamból, ezért törhetett le. Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Köszönöm előre is!

[link]

20/L


2019. aug. 13. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem vagyunk fogorvosok, ezt a képet nem tudjuk értelmezni, mint ahogy azt se, hogy ha az első fogadat tömte, akkor azt hogy hozod összefüggésbe a rágófogaddal, meg azt se, hogy milyen csiszolásról beszélsz: töméskor nem csiszolnak. És nyilván ha bármi bajod van a fogaddal, akkor az a teendő, hogy elmész a fogorvoshoz, úgy mégis milyen más variációra gondoltál?
2019. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj a fogtündérnek, a garanciális kisebb javítások az ő feladata.
2019. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ez volt az első fogam, ami lyukas lett. Nem igényel sok IQ-t, hogy így értelmezd.
2019. aug. 13. 23:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, nem arra, hogy ki fogorvos és ki nem. Akkor fúrják, igazad van, elnézést. Mert úgy tudom, hogy vissza tudja épiteni az emberi szervezet a zománc réteget megfelelő feltételeknél.
2019. aug. 13. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja visszaépíteni.
2019. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért irják több kutatásban is?
2019. aug. 14. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálkoznak fogkrémekkel, de azok még nincsenek elterjedve.
2019. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A zománc nem épül vissza :( menj el/vissza a fogdokihoz
2019. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!