Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt, akinek van/volt...

Van itt, akinek van/volt belső fogszabályzoja? Többi lent

Figyelt kérdés
Állítólag felrakták a belső fogszabályzót a belső fogsoromra, de megis olyan, mintha csak,, ragasztóbol",és egy kicsi drótból állna.Nincsenek rajtak brackttek, ami szamomra elég fura, nyugtassatok meg h masnak is volt már ilyen a szájában, és teljesen rendben van így.Ez is belső fogszabályzo akkor ugye? (bocsi ha véletlen elírtam valamit) remélem nem hülye kérdés

2019. aug. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de megnéztem képen, és ott van brackett. A tiéd kinézetre olyan, mint egy retenciós sín?
2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aszthiszem igen. Megpróbálok belinkelni egy képet, az enyém is pont ilyen.

[link]

2019. aug. 22. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez azért van, hogy ne mozduljanak a fogak. Mert egy ido után visszaállnak egy kicsivel...
2019. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm,ment a zöld kéz!
2019. aug. 23. 06:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Volt már fogszabályzód, vagy ezt azért kaptad, hogy a helyére rakja a dolgokat?
2019. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most vették le a külsőt, szóval igen volt :o
2019. aug. 23. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Fú én csak azt nem értem, hogy itt senki nem beszél a fogorvosával?

Nekem amikor elmentem konzultációra az volt az első, hogy mindent részletesen és tételesen megkérdeztem.

Ez egy drót amit felragasztanak a fogaid hátuljára, hogy ne mozduljanak el a fogaid, ahogy az előttem szóló is mondta.

Nem belső fogszabályzó, hanem helybentartó a neve.

Azért van, hogy az éjszakai, kivehetős fogszabályzót kiváltsa. Ezt nem kell kivenni (nem is tudod) nem kell cserélgetni stb.

Egyik barátnőmnek van már évek óta a szájában és semmi baj nincs vele, tökéletesen és gyönyörűen állnak a fogai :)

2019. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszèlek a fogorvossal, de köszönöm a segîtsègedet! :) ment a zöld kèz
2019. szept. 18. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!