Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha mozog az egyik fogam?

Normális ha mozog az egyik fogam?

Figyelt kérdés

Az van hogy fogszabim van kb 4 honapja.

És a legelso fogam eléggé mozog. De ugy rendesen megtudom mozgatni, de nem érzem ugy hogy kitudnám venni vagy ilyesmi. Szóval ez a kérdés inkább a fogszabisakhoz szól. Nektek is nagyon mozog az egyik fogatok? Csak mert olvastam hogy normális, ezért kérdezem a ti véleményeteket.



2019. aug. 24. 00:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem nagyon mozog, mivel csak megtudom mozgatni. egy ujjal nem megy, csak ha megfogom kettővel, és úgy. Remélem érthető voltam, mivel igy nem jön át. persze amugy is hamarosan amugy is megyek , mivel van időpontom. Orvost nem tudok váltani, mivel csak itt van olyan lehetőség hogy részletre fizessük. Nagyon köszönöm a válaszaitokat. :)
2019. aug. 24. 17:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne mozgasd, mert attól rosszabbodik
2019. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha csak az ujjaddal nyulsz hozza, es ugy latod kicsit mozogna az normalis. Ha nyelvvel is tudod mozgatni akkor mar gaz van. Gondolom a doki folyamatosan ellenorzi idokozonkent rontgenen is a fogaidat. Azon latszik ha elhalna az ideg egy fogadnal es amiatt mozogna.

Nekem egy nagyorlot huztak elore egy teljes fognyit. Nagyon mozgott a vegere, enni se mertem rajta. De semmi baja nem lett, levettek a fogszabit, el es virul az a fogam.

Ezert is kell amugy sima fogszabi utan sokaig ejszakait is hordani, mert a fogaid egy ideig meg meg lesznek lazulva.

2019. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
áhh nyelvel egyáltalán nem megy. csak az ujjamamal.
2019. aug. 25. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!