Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés után ez normális?

Fogbeültetés után ez normális?

Figyelt kérdés
Kedden lesz 2 hete hogy betették a két implantátumot és az egyiknél olyan mintha dagadtabb lenne az ínyem illetve mintha a csavar félig az íny alatt lenne vagy nem tudom.. mellékelek képet mert ezt így nem tudom megfogalmazni rendesen. Kedden megyek kontrollra de olyan ideges vagyok emiatt, félek hogy valami gond van pedig én minden utasítást betartottam. Előre is köszönöm ha valaki válaszol.
2019. aug. 25. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
2019. aug. 25. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Nekem pár hónapja csinálták, az implantátum beültetése után összevarták.Nem látszott, nem volt duzzadt
2019. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elég ferde...Amúgy két hét után nagyon szép a helyük! Nekem szétszedték az ínyem a bölcsességfog műtétem okán 3 fog hrlyén. A varratok illetve a helyük kb. 3-4 hét múlva rendeződtek ilyen szépre. Megkérdezhetem hogy mennyir fájtak a behelyezés után és mennyire volt arcduzzanat, szájzár stb? Mert nekem a bölcsességfog operáció után ezek elég komolyan megvoltak! És én is implantáció előtt állok. Legalább 2 lesz nekem is alul, de lehet h 3 mert az utolsó 4 őrlőt kell pótolni.

Ha vsn időtök egy picit, írnátok nekem? Költségekről is szívesen olvasnék. Nagyon hálás lennék érte! Olyan kevés infó van még ezekről a dolgokról a neten...

2019. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!