Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mondtam a fogorvosomnak, hogy...

Mondtam a fogorvosomnak, hogy fájdalmat érzek az egyik fogamban, és hogy nézze már meg, hogy mi baja, erre ő valami vassal elkezdte kocogtatni majd erősebben ütögetni. Kérdem én, ezzel nem árt a fognak?

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt a fognak vele.

Arra volt kíváncsi hogy fáj-e

2019. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt feltételezed, hogy a fogorvosod szándékosan tönkre akarja tenni a fogadat?
2019. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak megijedtem, hogy megsérül a fogam. De akkor jól van, ha nem árt vele. Köszi mindkettőtök kommentjét! :)
2019. szept. 9. 11:46
 4/5 anonim válasza:

Nem ártott a fogadnak nyugi, arra volt kiváncsi, hogy a gyökércsúcs környékén van-e elváltozás.


Egy igen kommunikatív fogorvos egyszer kezelés közben mesélgetett, hogy Beethoven mikor megsüketült, ugyanezzel a módszerrel komponált tovább. Egy fémpálcát fogott a fogai közé, rányomta a zongorára, és a hirtelen fellépö rezonanciákat a fogával érzékelte. Aztán hogy ez igaz volt, vagy csak álmodta..

2019. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenesetre érdekes egy történet.
2019. szept. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!