Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 24 éves férfinak fogszabályzó?

24 éves férfinak fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Sajnos elől az alsó 4 fogam eléggé össze van torlódva, nem annyira szembetűnő, viszont engem zavar. Már egy ideje gondolkodok a fogszabályzáson, viszont félek tőle, hogy megbánnám és sajnos emiatt ki is kellene húzni a bölcsességfogaimat meg még alulról kettőt.
2019. szept. 22. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem 36 ėvesen rakták fel, szintén torlodas miatt. fėl ėve vették le. nem bántam meg. csak azt hogy nem hamarabb szántam rá magam. Kérj időpontot konzultációra. ott majd elmondanak mindent. és akkor még dönthetsz bárhogyan.
2019. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon ritka az a fog szabályozás ,amikor nem kell fogat,vagy fogakat eltávolitani .

Már előbb kellett volna meglépni ezt .

Nincs az a fogorvosi beavatkozás ,ami kellemes lenne .

2019. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel mielobb, en 23 vagyok en is most csinaltattam. Ket bolcsessegfogat es ket masikat huztak ki, ha szep lesz a vege apolni is jobban lehet, kisebb a szuvasodas lyuk stb eselye. Vagj bele ne halogasd soha nem keso de monel elobb annal jobb !! 23F
2019. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen vágtam bele, mert már zavart, hogy nem merek teli szájjal mosolyogni. Össze volt torlódva alul felül.

Másfél év alatt rendbe rakták.

2019. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom ezeket! Egyébként, ha csak az egyik fogsor van torlódva, akkor is kell alulra és felülre is fogszabályzó?
2019. szept. 22. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb rakasd fel! Gondolj bele, ha szuleinek nem volt penzuk hogy kifizessen a fogszabit, és majd kesobb munka utan mar ki tudta fizetni...?


Nekem kb ilyen sztorim van, 21 evesen rakattam fel, sokkal szebb is lettem tole...

2019. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bölcsesség fog alap hogy ki kell huzatni, mert tobbet art ...
2019. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem anyagi okok miatt nem került fel eddig, egyszerűen nem akartam magam kitenni ennek plusz kicsit félek is tőle.
2019. szept. 22. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Normális fogorvos nem is vállal egy darab fogívre fogszabályzót. Alul-felül rakatni kell, hogy a harapás is jó legyen.
2019. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem is csak felül volt gond, de alulra is raktak.
2019. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!