Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki ismeri Debrecenben Tibori...

Ki ismeri Debrecenben Tibori Tibold, Horai Zsolt, vagy Joós Eszter fogorvost? Szépen dolgoznak, mennyire drágák? Véleményeket várok nagyon!

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:37
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed! Én most voltam Joós Eszternél. Nagyon kedves, és szerintem kiváló szakember! Még mennem kell 2szer tömés miatt, de most bátran írom, nem félek elmenni a fogorvoshoz! Bár egytől tartok! Meg ne szüljön míg nincs kész a fogam!!! :D Mert bizony nagyon a terhesség vége felé közelít. Az ár pedig: Most fogkőleszedést és némi kiigazítást eszközölt a fogaimon, ezért pedig 7000.-ot fizettem üdülési csekkben. Nyílván van olcsóbb fogorvos, de mostmár em érdekel, máshoz nem mennék! Nyílván már azóta túl vagy a fogászati beavatkozáson. Te kihez mentél végül? És bevállt?
2010. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!