Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor lehet popcornt enni...

Mikor lehet popcornt enni bölcsességfog húzás után?

Figyelt kérdés
Hétfőn húztak ki a bal also bolcsessegfofam és most péntek van. Már eszek normálisan, a vérdugó eltűnt, de mikor ehetek újra pattogatott kukoricát? (Ma délután megyek moziba)

2019. szept. 27. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha begyógyult a sebed. Addig rágd a másik oldalon. A helyedben még nem rágnék rajta pont popcornt, mert felsértheti a húzás helyét. Van a közepe a kukoricának, ami kemény. Inkább várj vele, vagy mint írtam, edd óvatosan a másik felén, de ne egy egész vödörrel.:)
2019. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva lehet moziba menni és filmet nézni popcorn-evés nélkül is.
2019. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Most már tuti.


Te szerencsés vagy, engem nem enged apám fogorvoshoz,meg semmilyen orvoshoz... Nekem is fáj. 23 éves leszek...

2019. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Óvatosan tudsz enni a másik oldalon, de tényleg nem muszáj popcornt enni.

3-as: 23 évesen nem az apád mondja meg mikor melyik orvoshoz, vagy egyáltalán hova mész. Ha bajban vagy, dolgozz és költözz el mihamarabb. És ha ez se jön be, akkor rendőrség!

2019. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as tól kérdezném. Mi az, hogy apád nem enged orvoshoz, pedig fáj. 23 évesen nagykorú vagy. De ha kiskorú lennél még inkább az ő felelőssége, gondoskodjon rólad. Szóval ha elmagyaráznád mi ez?
2020. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!