Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fog orvosom nem három hanem...

A fog orvosom nem három hanem csak kettő tagú foghidat fog csinálni. Jól megfogja tartani az az egy pillér a fogat?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Majd az ismeretlenek jól megmondják a neten, nehogy már a fogorvosodnak higyjél, akinek ez a szakmája, plusz látta is mi a fene van a szádban.
2019. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtartani. A híd pont azért híd, mert minimum 2 pillére van. Ha az egyik fogadon korona lesz, a másik meg a levegőben lóg, hétszentség, hogy le fog törni, bár lehet, hogy csak 2 év múlva. Képzeld el, hogy a folyón átívelő hidat csak az egyik oldalon támasztja alá 1 pillér. Ha a levegőben lévő oldalon rámegy egy teherautó, le fog szakadni. Nem véletlenül nincsen egyetlen ilyen híd se a Földön. Persze ha csak dísznek használod, akkor szuper. De ha elfeledkezel magadról, jól ráharapsz egy kenyérhélyra, akkor annyi, vége.
2019. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez így furcsa, a fogorvos is azzal jár jobban anyagilag, ha minél több tag van, ennek bizonyosan van laikusok számára nem érthető szakmai oka.
2019. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is két tagú és semmi baj nincs vele, tökéletesen tart. Azért alakult így, mert a 15-ös fogam hiányzott már viszonylag régóta és ahogy torlódtak a fogak, csak egész pici hely maradt a pótlásnak, a 16-os pedig eleve egy nagyőrlő, ami meg tudta tartani a pici 15-öst. Nem törik el, nyugi. Csak ezt nekem el is magyarázta annak idején a fogorvos :) valószínű, hogy nem akarja lecsiszolni a másik fogadat. Ha azt mondja, így jó lesz, akkor jó lesz. Ha meg nem bízol benne, váltsd le (viccen kívül).
2019. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!