Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttkori fogszabályozás...

Felnőttkori fogszabályozás láthatatlan készülékkel. Van róla tapasztalat?

Figyelt kérdés

32 éves lennék és láttam ilyen kivehető műanyag sínt ami elég olcsó is van valakinek tapasztalata róla?


[link]



2019. szept. 29. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem olcsó, pont hogy ez a legdrágább készülék.

Nincs róla tapasztalatom, nekem most beragasztós van, zafír, mert én is idősebb vagyok és ragaszkodtam a "láthatatlansághoz".

2019. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Drágább.

Tapasztalatom nekem sincs, viszont csak kicsi fog hibáknál használják.


Vagy sokan tartós fogszabályozó kivétele után, nehogy elgörbüljenek megint.

2019. okt. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ilyen van amit a linkben küldtél. Nekem összesen 12 hétig kell hordani és cserélgetnem két hetente. Evés előtt ki kell venni. De ezen az egy eseten kívül végig folyamatosan hordani kell, éjszaka is. Kicsit feszíti a fogaimat de simán kibírható, még aludni is gond nélkül tudtam tőle. Az elején amíg nem szoktam meg, pösze voltam tőle, de elmúlt. Ez a fogszabályozási módszer tényleg az egyik legdrágább. Nekem 24 sín kell összesen, ez 12 hétig tart. 600 ezer Ft az egész. Szóval tényleg nem olcsó viszont maximálisan megéri.
2020. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!