Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így hogy kezeltessem a fogamat?

Így hogy kezeltessem a fogamat?

Figyelt kérdés

Ezen a héten voltam fogorvosnál, mert kijött a tömés a fogamból, és egy nagy lyuk volt benne, ami nagyon zavart, így kénytelen voltam elmenni, és ő be is tömte újra. De egy másik fogamon is van lyuk,ami nem olyan nagy,és eddig nem fájt csak ha ráharaptam, amit eddig még nem kezelt, és azt mondta h majd csak a szabadsága után, szeptemberben tudja kezelni. Csakhogy bármennyire próbálok vigyázni erre a fogamra (sensodyne-t, szájvizet használok) már egyre érzékenyebb, félek h addig begyullad, de ezt semmiképpen sem akarom,mert már volt egy gyulladt fogam,és nagyon szenvedtem vele. Magánorvosra nincs pénzem, bár biztos jobb munkát végezne, mert sztem egy normális fogorvos tudja, h most még könnyebb volna kezelni a fogat, nem biztos h gyökérkezelni kellene. Azt mondta használjak fogselymet, és tartsam tisztán a fogamat. Én ezt teszem,de attól még a lyuk tovább fog növekedni, nem? És ha eléri az idegeket, akkor már komoly fájdalmat fog okozni.

Nem tudom mit csináljak így? :(

(elnézést h ilyen hosszú lett...)


2010. júl. 15. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Más körzeti orvos nincs nálatok? vagy próbáld meg rábeszélni, hogy szabadsága előtt csinálja meg, mert szeptemberig lehet, hogy begyullad és akkor már csak gyökérkezelni lehet.
2010. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na igen, tomesekkel az a baj, hogy fogdoki furassal meg nagyobb lyukat for csinalni. Szoval erted a menetrendszert? Faj, lyuk van, elmesz dokihoz, az furja nagyobb lesz, jovore kiesik a tomes, megint furn nagyobb lyukat stb.
2010. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!