Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Also bolcsessegfog huzas-mutet...

Also bolcsessegfog huzas-mutet mennyire veszes?

Figyelt kérdés

Kint van az inyembol majdnem teljesen, de forditja be az elotte levo fogamat es tolja az egesz fogsort. Leginkabb fogszabalyzas miatt szukseges ez, a felsot nem birjak folytatni, mert az alsonal vannak utban fogak. 2 eve rontgenen azt mondtak kozel van az ideg, most nem mondtak semmi kommentart az uj rontgen lattan. Felek, hogy elkap valami ideget az orvos es lebenul a fel arcom. Szajsebesz csinalja. Ha ez bekovetkezik akkor pislogni sem fogok tudni? Egyszer kaptam hatra bolcsessegfoghoz (tevesen) injekciot, akkor ugy elzsibbadtam, hogy eltunt a mimikam azon az oldalon, ezert felek, hogy ilyen lesz es igy is marad...


Egyebkent arrol az oldalrol alulrol ki huznak meg egy fogat ezz egyidoben. :(

21/L


2019. okt. 9. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Nem fog lebénulni az arcod, az injekció, amitől elzsibbadt, érzéstelenítő volt, azért nem érezted, nem azért, mert bármilyen ideget érintett volna. Most is fogsz érzéstelenítőt kapni.

Nem lesz semmi baj, utána összevarrják az ínyt, de azt sem érzed, nem fog fájni, egy hét után kiszedik a varratot, az sem fáj, és addigra be is gyógyul. Nem lehet addig tejterméket inni és enni, ennyi lesz. Bátorság és kitartás!

2019. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kikapják simán, nekem nem is varrták.
2019. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sima húzás, nem műtét és egyáltalán nem vészes.
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!