Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdogál az egyik fogam, amit...

Fájdogál az egyik fogam, amit májusban tömtek, de hol erősebben hol tompábban. Ha holnap ügyeletre kellene vele menni, ott csak húznak? Kívülről nagyon egészséges fog, semmi sem látszik rajta.

Figyelt kérdés

A fogorvos folyton azt mondogatta,hogy az a fog nem fájhat, de még is fáj, van amikor.

Van olyan nap amikor semmi,de van mikor erősebben.

Hiába is akartam vele visszamenni hozzá, azt mondta nem tud fogadni, és győzködött hogy már pedig az a fog nem fájhat.


2019. okt. 22. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott sajogni regen kezelt fogam, pl front elott, vagy stresszes helyzetben :/


Mivel rettegek a fogorvosoktol(:D), ezert en altalaban megvarom, hogy elmuljon, es ha csak sokszor visszater, akkor megyek orvoshoz...


De te menj ha faj!

2019. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul lett kifúrva és betömve - a szuvasodás elérte a gyökércsatornát. Keress fel fogorvost, aki gyökérkezeli a fogad. Ambulanciát nem javaslom erre a célra.
2019. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy az gyökérkezelés lesz, kitartást, és keress egy normális orvost. Addig javaslok fájdalomcsillapítót, vagy ha az nem segít, jó erős pálinka érzésteleníti (nem viccből írom, nekem volt már olyan fogfájásom, amire erős gyógyszer sem hatott, de a házi pálinka leérzéstelenítette eléggé, persze nem dicsekedtem vele az orvosnak, mivel kezeltem).
2019. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!