Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a kiálló darab a nyelvem...

Mi ez a kiálló darab a nyelvemen? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Sárgával bekarikáztam mit kell nézni, de szerintem látszik az nélküle is.

Tehát nyár végén vettem észre, hogy kiáll egy darabka a nyelvemből, de mivel nem fáj, meg semmi, ezért nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Viszont azóta is ugyanúgy ott van, és mar kezd idegesíteni, még ha nem is fáj. Érezni se érzem, csak akkor ha pl megnyalom a felső ajkam, vagy a szájpadlásom.


Szerinted el kéne menjek vele orvoshoz? Az zavar, hogy nem “gyógyul” be, ugyanúgy ott van.


2019. nov. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mutasd meg orvosnak
2019. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehet az lesz.
2019. nov. 8. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak "lehet", javaslom menj el orvoshoz. Ha semmi akkor megnyugszol, ha gáz akkor időben lehessen kezelni.
2019. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Biztosan elmegyek jövőhéten, én is így gondolom, ahogy te uccsó válaszadó. Köszönöm neked is.

Amúgy nekem tökre úgy tűnik, mintha oldalt megvágtam volna valamivel és emiatt kiállnak belőle a szövetek. Ezt amiatt is gondolom, mert oldalra kell úgymond fordítanom, hogy látszon, mert ha csak kinyújtom, akkor nem látszik.

2019. nov. 8. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemölcsnek tűnik.
2019. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!