Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap ragasztották fel felül...

Tegnap ragasztották fel felül egyik oldalamra a foghídat. Ezt meglehet szokni?

Figyelt kérdés
Iszonyú fura.Pláne,hogy most még csak az egyik oldalamra kellett.Sajnos nem volt más megoldás mint a híd.Mikor lehet ezt megszokni? Olyan fura,hogy még nem merek rajt enni a másik oldalamon meg ahol még saját fogak vannak mintha nem érnének össze.Alig tudok rágni.Mennyi idő amíg ehetek már rajta? Volt valaki úgy,hogy csak a felsö fogsor egyik felére volt szükség hidat csináltatni?
2019. nov. 13. 11:32
 1/7 anonim válasza:
Meg.
2019. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-2 hét és megszokod. Nekem csak porcelán koronát raktak egyik fogamra de az is olyan érzés volt mintha kavics lett volna a számban, mert ilyenkor megváltozik a harapás és még meg kell szokni.
2019. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább 1 hét, addig legszívesebben kiköpnéd..
2019. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elso koronamat hamar megszoktam, azt hittem a hid se lesz mas. de nagyon mas volt :D sokkal tobb ideig ereztem "idegennek" mint a koronat, de par het alatt megszoktam szerencsere
2019. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár nap alatt megszoktam, lehet rajta enni, sőt, kell is, de ha nem ér össze a teljes fogsorod és a híd magasabb, mint a saját fogaid, akkor menj vissza az orvoshoz, talán lehet leszedni belőle.
2019. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek!
2019. nov. 13. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni .
2019. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!