Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sote szájsebészet (Mária...

A sote szájsebészet (Mária utca) tényleg jó?

Figyelt kérdés

Régen sok horrorsztorit hallottam a klinikákról, hogy csak akkor menjen az ember, ha haldoklik.

Most magánorvossal nagyon feljártam, sürgős megoldás kellene még karácsony előtt, ezt làtom a legjárhatóbbnak.

A google vélemények biztatóak, a fészesek is, de azok nem frissek, ahogy láttam, inkább régebbiek.

Valakinek van aktuális tapasztalata? Egyáltalán milyen a hely? Azt tudom, hogy sokat kell várni, ha nem időpontra megyek. Azt mondhatom, hogy én azt szeretném, hogy ne rezidens vájkáljon a számban? Vagy ezt nem illik?


2019. dec. 5. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nagyon komoly szájsebészeti központ a Mária utcai.


"Azt mondhatom, hogy én azt szeretném, hogy ne rezidens vájkáljon a számban? Vagy ezt nem illik?"


Elmész a Semmelweis Egyetemre tb-alapú ellátást kérni, de őfelségének csak olyan nyúljon a szájába, akinek legalább "prof" van a neve előtt?

2019. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, én magánrendelésre mentem, ahol drága pénzért szrt se csináltak, de legalább kaptam egy beutalót, hogy menjek nyugodtan a Mária utcába.

Mivel a fogorvos lepattintott, hogy ez komolyabb szájsebészeti dolog, engedtessék meg a feltételezés, hogy jobban járnék egy tapasztaltabb orvossal, ne rajtam gyakorolgassanak.

De köszönöm az indokolatlan gúnyt, főleg, hogy pontosan erre irányult a kérdésem. Egy egyszerű nem is megtette volna (pláne, hogy azóta már megjártam és tisztában vagyok vele, hogy nem kérdeznek semmit, ergo nincs lehetőség orvosválasztásra... és erre lettem volna kíváncsi).

2019. dec. 6. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Mária utcás dokik magánrendelését.
2019. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!