Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggel óta rossz ízt érzek a...

Reggel óta rossz ízt érzek a számban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, hogy fogprobléma miatt lehet, de mindig jó fogaim voltak, vigyázok is rájuk, nincs semmi baj velük azon kívül, hogy az egyikből le van törve egy darab már 8 éve. Azt olvastam, hogy a fémes íz a gyakori ilyenkor, de ez egyáltalán nem olyan, inkább mintha romlott tej lenne alaposan megcukrozva. Tegnap csokit ettem, és amúgy nem szoktam, nem is szeretem, lehet esetleg attól? Ma mostam délután fogat, elmúlt a kellemetlen íz, majd ettem megint egy kis csokit és eléggé visszajött. Van összefüggés? Mit csináljak még? Volt már ilyesmi amúgy, de pár óra / egy nap alatt elmúlt.
2019. dec. 7. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Tejes dolgoktól fordulhat elő talán. Ha este olyan eszem - fogmosás után persze - nekem is tejes ízű a szám kicsit. Illetve ha napközben nem nagyon eszel-iszol ugyan ez a konzervált nyál íz élőfordulhat (nyál nem cserélődik eléggé, az anyagok feloldódnak stb).

Rossz esetben pedig: keress rá a "mandulakő" kifejezésre, nekem ez volt a problémám, mandulaműtét megoldotta.

2019. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már azóta elmúlt, de én is szerintem a csokira tippelek.
2019. dec. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!