Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettegek a fogorvostól. Mi...

Rettegek a fogorvostól. Mi szokott ott történni?

Figyelt kérdés

Szóval még soha nem jártam fogorvosnál. Az egyik családtagom fogorvos,és mindig hozzá jártam. Az nyilván más,és nem volt olyan idegen a helyzet. Viszont most elkezdett fájni egy fogam,kívülről nem látszik semmi. Dehát tudom,hogy ok nélkül nem fáj,muszáj leszek elmenni. Kérlek,elmondanátok,hogy mi történik,ha elmentek a fogászhoz? Nem szoktak veszekedni? Nem a fájdalomtól félek,hanem attól,hogy bunkó lesz.

Köszönöm,ha válaszoltok. Szépséges vasárnapot!


2019. dec. 15. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

“Nem a fájdalomtól félek,hanem attól,hogy bunkó lesz.”


Ki nem sz**rja le? Felőlem lehet lekezelő, csak NE érezzek semmit!!!

Amúgy meg, nyugi, nem fognak veled veszekedni! Ugyan miért is tennék? :D

2019. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andi80018 ***** válasza:
Miért nem mész most is a családtagodhoz? :-) Egyébként valószínű megröntgenezi, és ha kiderül, hogy lyukas, az egy vagy két érzéstelenítő injekciót, utána betömi. Kb 15 perc alatt megvan. Nem hinném, hogy gyökérkezelni kellene, de ha igen, akkor kiszedi az idegegeket, majd ideiglenes tömést tesz bele, amivel majd vissza kell menni. Nagyjából ennyi. A magándokik azért nem bunkók. Én pl. egy tök aranyos csajhoz járok. :-)
2019. dec. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért veszekedne? Miért lenne bunkó?
2019. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se szeretek oda járni, pedig rendszeres visszatérő vagyok fogszabályzó miatt.


Elvileg van ilyen fóbia, szerintem neked is ez lehet a bajod.

2019. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!:))

Nem tudom,tök sok helyről hallom,hogy sokszor bunkók. Na mindegy,majd kiderül,hogy az enyém milyen lesz.

2019. dec. 15. 12:35
 6/6 anonim ***** válasza:

TB alapon simán lehet, hogy az lesz, mert ott sokszor találkozhatsz hangulatemberekkel, mert ki vannak égve, fáradva, alul vannak fizetve, rosszak a körülmények. De nem hiszem, hogy ez a jellemző, hogy az emberekkel ordibálnak, de más területén az EÜ-nek már tapasztaltam, szóval nem kizárt, hogy belefut az ember.


Magánba kinyalják a se*ged is, mert ott hagysz nem kis pénzt és visszatérő vendégként is számitanak rád.

2019. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!