Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kikopott fogtömés kibírja...

Kikopott fogtömés kibírja szilveszter utánig?

Figyelt kérdés

Van az egyik hátsó fogamban egy elég nagy ideiglenes tömés és ma vettem észre, hogy már totál ki van kopva, mellette van is egy nagy lyuk ahol tömésnek kellene lennie stb. Szerencsére nem fáj, de eléggé aggódom érte, hogy vajon rendben van-e ez így még 1-2 hétig? Pl ha gondosan fogat mosok naponta többször akár, meg nem rágok azon az oldalon.

A fogorvosom nem rendel már újévig, én pedig egyrészt máshoz nem akarok/merek menni, másrészt meg szerintem más magánorvost se nagyon találnék aki rendel.


2019. dec. 23. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogsz találni, maximum ügyeletet aranyáron.

Nekem letört és begyulladt a fogam, szàjsebész kellett kiszedje, már kettő hete(!) elhajtottak mindenhonnan, magánból és sztk-ból is, hogy majd jövőre kérjek időpontot. Kedvenc érvelésem az volt, hogy ha beszedem az antibiotikumot meg a gyulladáscsökkentőt, akkor majd abbamarad a fájás, és nem lesz bajom 3 hétig, ne hisztizzek, vannak sürgősebb esetek.

Én végül találtam egy sokadik dokit, aki hajlandó volt foglalkozni velem, de így egy nappal karácsony előtt neked már esélytelen szerintem, a tünetmentes kopás nem számit sos esetnek.

Szóval maximum a nonstop magánfogászatok maradnak drágán és összecsapottan - én kivárnám a saját dokit, ha most nem okoz panaszt.

2019. dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem okoz panaszt miért ne bírná ki
2019. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!