Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Közgyógyra megtudom csináltatn...

Madox33 kérdése:

Közgyógyra megtudom csináltatni a fogaim?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

?????

A fogmegtartó kezelések ingyenesek. A fogpótlásnak pedig egyik fajtája sem.

2020. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogmegtartó kezelések ingyenesek.


Eletemben egy fogat nem építettek fel az sztkban.

93ban kiakarta húzni az egyik 2est vagy 3ast nem engedtem,visszamentem ugyanahhoz a dokihoz és egy urhajot kepzeljetek el,szerintem bevitte a gépét nyugdij elott es ilyen hajlékony rézszínu sodrott rézkábelre hasolító fúrófejbe csatlakoztatható gyokerkezelovel megcsinalta ugyanazt a fogat!Egy kis szajhúzassal kiegészítve.Bárcsak az a doki csinalta volna meg egy ismerose tonkretette az egész állkapcsomat késobb.Pénzt kell adni.Ingyenebéd nincs.

Sok sikert ha sikerul.

Semmelweis egyetemen megmentették volna,mar megrongeneztek ,meg volt a terv.Guriztem a családért,munkahelyemen megfenyegettek ha szabadságot kérek.2010korul egy masik doki neg kihúzott 3at én hulye meg hagytam,nagy stressz alatt éltem.

Anyumnak 62ben felrakott egy professzor jelenleteben egy tanuló kislány egy teknikusi fogat(2 es v. 3as)98ig jó volt neki!Budán fenn a hegyen valahol.

Allamiban 96korul 14fogat húztak neki.De az meg mindig állt utána!

Amikor ez elmondom elborul az arcuk ok ilyet nem csinalnak punktum.Huzassam ki kiveheto.

2020. jan. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

28 milliárdot költ az

ország a fogakra a tb-n keresztül, így egy emberre nagyjából 2800 forint jut, ami nagyjából egy foghúzás ára.

2020. jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!