Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört egy darab a fogamból,...

Letört egy darab a fogamból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval hülye voltam és ideáig nem igazán foglalkoztam a fogápolással, napi 1 fogmosással kimerült az egész. Ma evés közben sikerült letörni egy darabot belőle. Nem fáj (egyenlőre, de inkább ne is fájjon) csak a nyelvemet vágja és tudom hogy fogorvos elkerülhetetlen. Milyen kezelésre számíthatok ilyen esetében? Mennyire fájdalmas? Sajnos életemben egyszer voltam fogorvosnál akkor valami magas nyomású levegővel tisztítottak valamit, nem sok rémlik mert kb 9-10 éves voltam de eléggé fájt és kellemetlen volt. Sajnos nagyok félek az orvosoktól is, vérvételen sosem voltam, egyszer kellett volna mennem de azon a reggelen olyan szinten be stresszeltem hogy ment a hasam, hánytam, stb... Valakinek valami ötlet?

Kép: [link]



2020. jan. 5. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem mi a kérdés, elmész a fogorvoshoz mert kezelésre van szükséged .
2020. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kép nem jó.

De feltehetőleg lereszelik és kipótolják, ha olyan.

2020. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A képnél a link azért nem jó mert rendesen nem engedte kiírni, a (PONT)-ot helyettesítsétek egy .-al
2020. jan. 5. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Jujj de csúnya
2020. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom 😢
2020. jan. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!