Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal oldalt alul nő a bölcsessé...

Bal oldalt alul nő a bölcsességfogam. Egy kicsit már kint van legalább is látszik hogy fehér és ha megtapintod akkor érzed hogy kemény. Nem fáj (eddig) egyáltalán. Mikor érdemes orvoshoz fordulnom vele?

Figyelt kérdés
Mert olvastam több helyen hogy van hogy 2 évig is nőhet. Egyébként hozzáteszem hogy nagyon f@osok a fogorvostól és csak akkor megyek el nagy gondolkodás utána ha fáj.

2020. jan. 12. 22:40
 1/3 gublug ***** válasza:

Szia.

En sose mentem vele fogorvoshoz. Nott, fajt, neha verzett. Ez ezzel jar. Szedtem ra olykor fajdalomcsillapitot h tudjak enni, de semmi komoly bajom nem volt es meg most evekkel kesobb is megvan mind, pedig mondtak h kicsi az alkapcsom es zsufoltan vannak benn ki kene venni oket! De nem erdekel. Egeszsegesek es jol vannak!!! No para!

2020. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2020. jan. 13. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj orvoshoz, ha fáj, gondot okoz. Mivel eléggé hátul van, nehéz hozzáférni tisztításkor, ezért nem árt néha ránézni, hogy nem szuvasodik-e, nem károsítja a másik fogat
2020. jún. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!