Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most rakták fel az állandó...

Malaboy kérdése:

Most rakták fel az állandó fogszabályzómat és fáj! Diétázok, napi 120 g fehérjének jobblenne meglenni, és max 80 g CH. Miket egyek? Ma pl szinte csak sovány túrót ettem gyümölcsturmixal amit én készitettem cukor nélkül. Ötleteket kérek!

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
120 g fehérje, 80 g cho? Listára már felkérted magad új veséért?
2010. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért is ?
2010. júl. 23. 16:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is állandó fogszabályzóm van és amikor feltették nekem is fájt de akkor is rendes ételt ettem pl burgonyapüré hallal.Finom,tápláló,normál kaja nem kell egyből túrókúrára állni,van ezernyi étel amit meg lehet enni pl még töltött káposzta.Amúgy is csak pár napig fáj,aztán minden a régi kerékvágásban zajlik tovább.
2010. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az inzulinos cukros anyukámnak is napi 180 g Ch a megengedett, te éhezteted magad ilyen hülyeséggel csak.
2010. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mér? te a Szénhidráttól laksz jól? Mert fogalmad sincs, mi a diéta.
2010. júl. 25. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem mikor feltették a fogszabályozómat semmit sem tudtam enni. joghurtot sem. vannak olyan helyzetek amikor egy ideig nem tud az ember enni,de nyugi,semmi bajod nem lesz,ha nem tudsz pár napig úgy enni..
2010. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, van fogalmam arról, mi a diéta. 80 g szénhidrát nagyon kevés. A rengeteg fehérje tönkrevágja a veséid, és szénhidrát hiányában nem is tud hasznosulni. Gondolom testépítés miatt akarsz így táplálkozni, de hosszú távon tönkreteszed magad. De a te döntésed.
2010. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
69 kg vagyok, ami több mint 1g/tskg ...És ha cukrot nem eszel, nem is olyan kevés ám eza 80 g ..
2010. júl. 25. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Még ha a jelenlegi testsúlyoddal és a napi 1g fehérje/ttkg-mal számolsz, akkor is sok a 120 g fehérje. Így 1,74-re jön ki, ami azért baromi sok. A szénhidrát meg nem a cukorban merül ki. A rostfogyasztásod pl. elegendő? De én lezártam a témát, nem szokásom fórumokon tanácsadást tartani.
2010. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Diétában api 2-3 g fehérje szükséges.. Igen, rendben van, mivel napi 45 g zabpelyhet eszek, + teljes kiöröl keyneret is !
2010. júl. 26. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!