Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szombat este vették ki a jobb...

Szombat este vették ki a jobb felső bölcsességfogam. Létezik hogy attól fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt tompán fáj az állkapcsom, és a fejem is tompán fáj. A környező alsó felső fogak is érzékenyek. Létezik hogy ettől van?
2020. febr. 4. 14:23
 1/3 timortin válasza:

- Símán. Egyrészt az érzéstelenítő is kimegy, aminek van ilyen (utó)hatása, másrészt ha nehéz szájsebészeti beavatkozás volt a bölcsességfogad kivétele, akkor ez tetézheti a fájdalmakat.

- Én is átéltem annó. Rajtam két doki dolgozott és nem volt egyszerű a sztori. Én is kínlódtam aztán.

- Az igazán izgalmas: kell-e fájdalomcsillapító és van-e egyáltalán ilyesmire hatékony.

2020. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 timortin válasza:

- Van még egy dolog a fantomfájdalom. Ott érezhetsz fájdalmat, ahol nem kéne érezned (nincs ok rá).

Viszont mivel ma már kedd estefele van, lehet megérne egy telefonos konzultációt a fogdokiddal.

2020. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából pikkpakk kihúzta a fogamat és nemis dagadt fel az arcom hálistennek. Nem kaptam antibiotikumot sem. Nem az én fogdokim húzta hanem egy másik mert Ő elutazott, de ma beszéltem az asszisztensel és ő mondta hogy sajnos még 1 hétig is fent állhat a fejfájdalom meg az állkapocsfájdalom. Azért írtam hátha járt már más is így, de akkor megnyugodtam! :)
2020. febr. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!