Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek megéri pénzt...

Szerintetek megéri pénzt áldozni egy szájzuhanyra?

Figyelt kérdés
Úgy értem van értelme megvenni, tényleg van haszna vagy csak pénzkidobás?
2020. febr. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkora nagy haszna nincs,kb. hasonló,mint a fogkefe és szerintem elég erőssen is lövi a vízet. Mondjuk én még nem próbáltam,csak ismerősömnek volt.
2020. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges, egy fogkefével és egy fogselyemmel el lehet, illetve el kell tudni érni a maximális tisztaságot. Bizonyos esetekben javasolt lehet a használata, ugyanakkor bizonyos esetekben pedig kifejezetten káros lehet.
2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy milyen celra szeretned venni, mi az anyagi kereted.


Nem éri megvenni ha fogmosás vagy fogselyem helyett akarod használni, és megéri megvenni ha minden eszközt szeretnél birtokolni ami tisztán tartja a szádat és nem fog hianyozni a penz amit erre költöttél.


Nekem van, draga volt, de hatékony kiegészítesnek tartom és van amire jobb mint a fogkefe - írom ezt úgy hogy philips sonicare fogkefem van egy halom kiegészítővel.

Nem lehet összehasonlítani a fogkefevel meg a sima öblögetéssel: célirányosan távolitja el a mandulamból a szennyeződést, jó étkezés utani tisztításra itthon (vagy szénsavas italok utan) szépen és kímeletesen tisztítja az ínytasakjaimat, es soha egyetlen nyelvtisztító vagy kaparó se tisztította ki úgy a nyelvemet mint a waterpik.

Viszont tanulni kell a hasznalatat, zajos, böszme, sokan sírnak amiatt hogy hamar elromlik, es igazából egy atlagos ember rendszeres és jó higéniai szokásokkal és igenyekkel teljesen tudja nélkülözni a hasznalatát.

A masik meg: nem elterjedt itthon mert sokan igenytelenek, mert draga a termek, mert akik ügyesek annak erre nincs szükségük, mert fura használni, szóval nem olyan birtokolni ezt mint egy drága fogkefét ( pl. nem vinnem magammal egy csapatepítőre mert 1 ember biztosan szívni fogja a vérem miatta).

A fogorvosodat is kérdezd meg szerintem, hogy ajánlja-e.

2021. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!