Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bal oldali bölcsességfogt...

Alsó bal oldali bölcsességfogtól fájhat a tarkóm, fejem, állkapcsom?

Figyelt kérdés
Bevan rohadva a fog most fogok menni kihuzatni. Az egész alsó fogsoromba érzem a fájdalmat. Valaki járt már így? Lehet attól? 6napja nem szűnik a fejfájás
2020. febr. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En nem tartom kizartnak. Nekem a felsok sugaroztak a fulembe es a fejembe is.
2020. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. febr. 13. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a fogad fáj, mindened fáj.
2020. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen fájhat.

Én épp ma reggel estem át a jobb alsó b.fog műtéten.

November óta fájt az állkapcsom és alatta a nyirokcsomó,annyira hogy néha beszélni is alig tudtam.

Fül orr gégészetre elmentem,ahol mondta a doktornő hogy az épp kifelé bújó bölcsességfog miatt is lehet.

Így mentem fogorvoshoz,onnan a szájsebészhez irányítottak.

Szóval ma reggel kivették,épp pihenek,kezd a zsibbadás elmúlni.

2020. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remelem fajdalommentes foghuzasod volt! Nekem tegnap este vettek ki a bal alsot de kegyetlen volt. Merseklodott a fejfajas meg a tarkofajdalom de meg nem mult el szoval valoszinu gyulladas volt mert kaotam eros antibiotikumot is. Gyors gyogyulast Neked!
2020. febr. 14. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Maga a beavatkozás nem fájt,csak néha az állkapcsom ahogy próbálta kiszedni.

Most is fáj,bár mondta a doki hogy nehéz lesz a beszéd ivás is mert a csontból is faragni kellett hogy kijöjjön.

Kaptam bele egy gyógyszeres csíkot aminek borzalmas íze van,az egész szobám belengi ez a szag. Vasárnap szedi ki,aztán jövő héten varratszedés.

2020. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Helló/sziasztok


Hagy kérdezem meg hogy nektek még a fog az íny allat volt vagy már valamennyire kint volt?

2020. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem éppen csak a korona fele volt kibújva,de ferdén jött így nyomta a fogsorom! Emiatt lehetett a nyirokcsomó fájdalmam!

2020. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
#7 vagyok.Köszönöm a válaszod. Igazából nekem is körülbelül a fog fele van kint. Nekem nincs fájdalmam. Remélem nem is lesz és ha ki kell esetleg majd venni akkor sima foghuzassal megoldhato lesz.
2020. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy legyen,bár engem is a sima fogorvos küldött szájsebészhez mert ugye ott az állkapocsnál az ajak és a nyelv idegei futnak így nem vállalta.

Nem mondom hogy semmit sem éreztem,az volt rossz amikor a fogemelővel próbált benyúlnu a fog alá. Nem sikerült így félbevágta és úgy kijött.

Aztán csak azt "éreztem" hogy varrja.

A másik oldalon is ugyanígy kint a fogam,de azt mondta a doki hogy egyik pillanatban elkezd fájni és kész. Nincs előjele sajnos az alig kibújt fog szuvasodásának,csak a hirtelen bajok.

Így én gyógyulás után kivetetem másikat is.

2020. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!