Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hyperolt hogy kell használni?

Hyperolt hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Fogínygyulladásra szeretném. Mindenhol gyulladt az inyem, de mivel annyira nem látványos, nem kezdenek vele semmit. Magamnak kell lehúzni. Hyperol oldatot elolvastam hogy kell keverni, már csak azt nem tudom, hogy öblögetni kell vele, vagy ecsetelni a gyuladt területet?
2020. márc. 10. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Öblögetni. Lenyelni nem szabad.
2020. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hyperol helyett ezerszer jobb valamilyen ínygél (elugél, curasept gél, gengigél) vagy szájvíz (corsodyl, curasept).

Azt hogy nem kezdenek vele semmit ki mondta? Mert a fogkövet azért le kellene szedniük, anélkül hiába kenegeted bármivel is. Ha meg nincs fogkő, akkor is valamilyen oka kell hogy legyen a gyulladásnak, amit ki kellene vizsgálni.

2020. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt nem csak külsőleg lehet használni sebfertőtlenítésre?

Én ekcémára használom.


Ha fogra kell akkor corsodyl. Az nagyon jó.

2020. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!