Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vigyem le az arcomról a...

Hogy vigyem le az arcomról a duzzanatot?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogorvosnál be van gyulladva a bölcsesség fogam eléggé megduzzadt az arcom illetve fáj az állkapcsom is. Irt fel Curam duot azt szedem idáig 3 db ot vettem be. De a duzzanat nem ment lejebb elég kellemetlen. Mikor kezd hatni az antibiotikum? Jegeltem is az se segített.
2020. ápr. 7. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell neki pár nap, hogy hasson. 6-8 darab után már sokkal jobb lesz! Ha jobban is leszel, azért fontos, hogy végig szedd az egész dobozzal. Vegyél be fertőtlenítő tablettát, Pl. Tantum Verde, stepfren, mebucain stb. Ajegelés is jó rá. Jobbulást kívánok!
2020. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sterptilsem van itthon akkor szopogatok belőle hátha jobb lesz...
2020. ápr. 7. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akut gyulladás akkor szükség lehet pár napra. Öblögesd Curasept-tel belülről, illetve kívül tehetsz rá kamillás borogatást is.

Ahogy fent is írták, az antibiotikumot szedd teljesen végig! (akkor is ha megszűntek a panaszaid).

Utána célszerű lesz majd probiotikum (pl. Normaflore) használata, vagy kefír.

2020. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szedem végig nem szeretnék, megint igy járni. Tegnap kezdetem el 2×1 et kell de még nem érzem, hogy hatna.
2020. ápr. 7. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!