Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt hozná helyre...

Mennyi idő alatt hozná helyre a fogaimat a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Szerencsére a fogaim 90%-a jól állnak. Azonban pont felül az első kettő esetében van az, hogy szemből a bal oldali előrébb áll egy kicsit, mint a másik "párja", így picit metszik is egymást. Valamint amelyik hátrébb van, az amellett lévő is picit hátrébb van tolódva.


Összességében így szemből, távolról és beszédtávolságból nem igazán látszik. Akinek eddig mondtam azok nem vették észre, csak miután mondtam nekik akkor már ők is látták mi a helyzet.

Azonban engem nagyon zavar, mert nem merek foggal mosolyogni, és beszélni sem felszabadultan emiatt elég régóta.


Egy ilyen kisebb hibához is másfél-két éves fogszabályzás szükséges?

Illetve mennyire lenne "gáz" így, hogy bőven elmúltam már 21 éves is? (fiú) Hiszen ez még tini korban úgy veszem észre hogy menő és tök normális. De így 20 felett már későinek érzem.


2020. ápr. 7. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen volt, viszont nekem elég kuszák voltak és nagyon kiálltak. 1 évig volt éjjel-nappali nem kivehetős fogszabályzóm, majd még fél évig éjszakai, kivehetős. Szóval nem gondolnám, hogy neked kéne másfél-2 év. De nyilván nem vagyok orvos, kérdezd meg a fogorvosodat, arról nem beszélve, hogy ő látja, hogy valóban csak a fogad 10 százaléka áll rosszul, vagy csak te gondolod úgy. :)
2020. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1,5-2 év és utána még és utána ennek az időnek a kétszerese az éjszakai. Sose késő megcsináltatni.
2020. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyi a problémád, akkor kivehetőssel is meg lehet csinálni. Bátyámnak az volt, és nagyon szépen rendbe hozta a fogait az éjszakai fogszabályzó. És akkor nem tudja senki sem.
2020. ápr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!