Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehet szép fehér foga...

Hogyan lehet szép fehér foga valakinek? Mennyi idő kell ahhoz vagy milyen márkájú fogkrém, hogy sárgából fehér fogaim legyenek?

Figyelt kérdés
Ha te is ezzel a problémával szenvedtél, de már nem akkor mi segített???????

2020. ápr. 11. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem láttam még bizonyítékot, hogy akármilyen varázsfogkrém bárkin is segített volna. Legegyszerűbb megoldás a fogfehérítés, amit viszont csak nagyon szélsőséges esetben ajánlok, mert lemarja a fogzománc felső, "használattól" besárgult rétegét.

Van aki szerencsés és természetesen szép fehér foga van, de sajnos nem mindenki ilyen. Én sem.

Vannak olyan ételek-italok amik sárgítják a fogat, pl a kávé. Illetve nem élelmiszer, de nyilván a nikotin is. Egy átlagembernek nem lesz nagyon erős sárga a foga, ha megpróbálja elkerülni az ilyen élelmiszerek bevitelét, és naponta legalább kétszer mos fogat.

Üdv, egy fogtechnikus :)

2020. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
Nem csinál semmit a fogkrém, ha már el van sárgulva, akkor menthetetlen még a legdrágább/legjobb fogkrém se tud vele mit kezdeni. Ezek a fogkrémek, akkor jók, ha fehér fogakat ápolsz vele így tartja a fehérségét a fog a rendszeres ápolás mellett. Ha elsárgultak a fogaid, akkor menj el orvoshoz kifehéríteni, egyszeri kezelés 100.000 +/- pár forint és utána használod a fehérítő fogkrémeket napi 2-3-szor, akkor megtartja a fogad a fehérségét.
2020. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fogkőleszedés sokat segít
2020. ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 11. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Genetika és rendszeres fogkőleszedés

Az én fogaim igen világos tejfogfehérek, full genetika az egész, fél évente meg leszedetem a fogkövet és akkor még jobban látszódik

2020. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen de nekem a kurkuma segitett, ha mas nem placebo. De van meg a faszen, azt is probaltam csak nem ment par napnal tovabb.

Azthiszem teszek meg egy probat, en is feherebb fogakat szeretnek.

2020. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megsugom, segit a fogkrem. Az elszinezodest tavolitja el, az eredeti szinebol nem csinal feherebbet.

Pl a Colgate Total Whitening. Nagy kaves vagyok, es azonnal latszik a hatas, HA. Es itt jon a ha. Fogselymet hasznalok, es utana elektromos fogkefet. A normal fogkefe nem hasonlithato az elektromoshoz. Szemely szerint Philips Sonicare-t hasznalok tiz eve. De hatarozottan a Colgate fogkremek utan tunt el a sargulas. Ez szaz szazalek. Par nap alatt vissza is sargul, ha mas fogkremet hasznalok, mivel naponta kavezom. Ez tuti, reggel, este mosom a fogam es akkor ragyogo nem-sarga.

2020. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!