Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sok kávé miatt nem olyan...

A sok kávé miatt nem olyan szép fehérek a fogaim?

Figyelt kérdés

Napi 3-4 kávét mindig megiszok. Kotyogósat és a munkahelyemen gépi kávét.

Mindennap mosok fogat természetesen reggel este, de van, hogy napközben is kávézás után mert nem szeretem olyankor a leheletem viszont hiába mosom nem fehérek a fogaim. Ettől lehet? Nem cigizek egyébként.

Azon gondolkoztam mától nem fogok inni. Amúgy is diétázok és mindig három kanál cukrot teszek bele ami napi négyszer is már sok..



2020. máj. 4. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ettől
2020. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja az. De genetika is, én nem kávézom, nem dohányzom, nem iszok vörösbort mégsem fehérek
2020. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, valószínű, hogy a kávé okozza.
2020. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kávé is okozhatja, meg a genetika ha nagyon zavar a fogorvos csinál fog fehérítést menj oda még tanácsot is ad hogyan tudod meg védeni a fogadat.
2020. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívószállal iszom, de igazából az alapos fogmosás miatt nem sok különbség van. Szerintem ha rendesen mosod, akkor nem feltétlenül a kávé okozza, lehet genetikailag ilyen a fogad. Sajnos nekem is ilyen, mert amikor nem ittam kávét, akkor is sárgás volt. :(
2020. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!