Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó elég...

Éjszakai fogszabályzó elég lenne már a fogaimra?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 évig volt állandó fogszabályzóm, de túl hamar vette le az orvos és én még nagyon nem vagyok elégedett az eredménnyel. Ezután még egy éjszakai fogszabályzóért is fizetnem kellett, de az már csak a jelenlegit tartja a helyén, nem csinál semmit. Állandót még egyszer nem szeretnék már, mert nagyon tönkretette a fogaimat. Éjszakaiban viszont benne lennék, ha elég lenne. Képet küldenek privátban, bár tudom, hogy ezt egy fogorvos tudná biztosra megmondani.

2020. máj. 6. 14:54
 1/2 anonim válasza:
mit értesz az alatt, hogy az állandó tönkretette?
2020. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az inyed ment tonkre a fogkoztisztitas hianya miatt, vagy a brackett helyen a savas lemaratasra gondolsz?

Utobbi evek soran halistennek visszaepult a zomancomon.

Masik fogorvost keress mindenkepp.

Pedig meg kellett volna beszelnie veled. Az biztos, hogy a helyes harapas miatt nem lehet barmit csinalni. Nekem meg megis tobb fogat kellett kihuzni elfecserelt evek utan. De ha mondta volna, hogy ket szammal nagyobb mosolyom lesz, ha nem huz, kertem volna.

Velemenyt nem tudok, csak hogy a levehetos engem jobban megviselne.

2020. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!