Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zalaegerszeg fogorvos?

Zalaegerszeg fogorvos?

Figyelt kérdés
Dr Somogyi Richárdot ajánlották a munkatarsaim, egyikőjük nála csináltatott fogsort. Szívesen hallanék más véleményeket is.
2020. máj. 13. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Iván Implantklinika - Dr. Vass Tamás (félek, hogy már törölni fogják a válaszaimat, mert minden ilyen kérdésre beírom az Iván Implantot :) de ott mindenki annyira jól dolgozik, hogy ha az ember a közelben lakik, vétek lenne nem hozzájuk menni) Jó szívvel ajánlom!
2020. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Pont hozzájuk jelentkeztem be :) a Somogyi doktorról azt mondták, hogy drága.
2020. jún. 4. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2020. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kellemes, ha lehet ilyet írni egy implantátumra :) Iván dr úrnál voltam, még az érzéstelenítő beadását sem éreztem. Végig tájékoztatott, hol tart, mi fog történni. Szóval elégedett voltam. Pedig mindig is utáltam ha fogorvoshoz kellett mennem. Hozzájuk szívesen fogok visszamenni.
2020. júl. 12. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülök! :)

Igen, a gyökércsúcs műtétet nekem is az Iván Doktor Úr végezte, én is biztonságban éreztem magam a kezei között (meg náluk tényleg bárkihez kerülsz, jó élménnyel jössz ki a rendelőből).

Örülök az örömödnek!

2020. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!