Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1 fogam ami teljesen...

Van 1 fogam ami teljesen fogkoves es az oldalan a tetejen van 1 kis barna folt , ezzel mit csinalnak?

Figyelt kérdés
A hatso felso 8 as ilyen. Sajnos elegge elhanyagoltam a fogaim ( en hulye , nagyon banom mar. Van idopontom 2 het mulvara. Szinte az egesz kulso felszine fogkoves. Es alulrol latom hogy lyukas is. Errol leszedi a fogkovet elosszor es utana tomi be? Nem erzem hogy fajna egyebkent , neha fogmosasnal. Majd szeretnek egy teljes fogko leszedest is. De hogy elso alkalommal csak erre az 1 fogra koncentraljon ugy szoktak?
2020. máj. 13. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos lukas? Mert ami szerinted luk, lehet fogkő, de nem biztos.
2020. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. Feketes szerussg , szerintem tuti. 25 eves lettem es meg sose volt leszedve... de erdekes mert

a legtobben nem is latszik vagy csak enyhen. De ez a felso 8 as eszmeletlen milyen undorito.

2020. máj. 13. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:

O a szakember, elmész, megnézi és majd javasolni fog egy sorrendet, hogy mit kellene a fogaiddal csinálni és melyik probléma milyen súlyos, akkor fog csak arra koncentrálni ha úgy ítéli meg.

Azt természetes elmondhatod neki hogy téged az zavar legjobban szeretnéd hogy elosszor az legyen rendben.

Aztán majd együtt megbeszélitek, hogy hány alkalommal mész vissza és mikor mit fog csinálni.

2020. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!