Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhat foghúzás után...

Mi okozhat foghúzás után néhány nappal ilyen rosszullétet?

Figyelt kérdés

Három és fél napja húztak fogat, tályog volt alatta, arra antibiotikumot szedek. Elég nehéz húzás volt egy alsó őrlőfog hátul. Néhány órája elég rosszul vagyok. Nagyon forró az arcom (nincs hőemelkedésem sem egyelőre), gyenge vagyok, szédülök, kicsit mintha hányingerem is lenne, de inkább csak a szédülés. Ez miért lehet?

Komplikáció a gyulladt hely miatt, netán csak a gyógyszerek? Kicsit aggódom.


2020. máj. 31. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
mit szedsz?
2020. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dalacin (300mg) szedek, meg néha szoktam bevenni fájdalomcsillapítót, de sosem közel egymáshoz. Normaflore-t is iszok a dalacinhoz. Arra is gondoltam, hogy amiatt is lehet, hogy már négy napja csak pépeket meg natúr krémlevest eszek.

Viszont dalacint másfél héttel ezelőtt is szednem kellett a fogamra.

2020. máj. 31. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:

ácsi

milyen fájdalomcsillapító?

és milyen krémleves? tejtermék van benne?

Dalacin okozhat szédülést és hányingert, hívd fel az ügyeletes orvost!

2020. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Cataflam, ma egyet vettem be. Semmilyen tejterméket nem ettem, meg amit nem szabad. Sima zöldséget főztem meg azt összeturmixoltam.

A környéken sajnos olyan ügyelet van, hogy többet érnék vele, ha papot hívnék, még egy sor kínlódást is megúsznék. Ha nem leszek jól akkor valószínűleg a fogorvosom tudom hívni kedden.

2020. máj. 31. 19:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!