Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Varratszedés, félek! Szerintetek?

Varratszedés, félek! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most megyek varratszedésre. Az inyemben oldalt már nem zavar a varrat, ott szerintem begyogyult, picit piros egy helyen. De a fogam amit kiműtöttek, a helye nagyon érzékeny. Fájni fog a varratszedés? Félek. Ha odanyulok a nyelvemmel az íny össze van huzodva de érzékeny maga a seb.

Mégis mit érezni közben? Köszönöm



2020. jún. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. mintha kicsit csipkednék, olyan érzés lesz, de mire azt mondanád, hogy rossz vagy fáj, már kész, utána viszont sokkal jobb lesz.
2020. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En konkretan semmit nem ereztem, pedig ket bolcsessegfogambol is szedtek varratot. Elvagta a kis cernat, es a maradek kis darabokat egy csipesszel kiszedegette a szambol.
2020. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatast.

És a seb az nem gond ha érzékeny ha oda érek a nyelvemmel?

Inkább attól tartok h nincs eléggé begyogyulva és azért fog fájni 😔

2020. jún. 9. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig nem is tud, amig ott van benne a varrat, nekem is ilyen volt. Aztan mikor kivettek, szinte masnapra mar sokat javult.
2020. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond, az érzékeny lesz még 1-2 hétig.
2020. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nagyon köszönöm a megnyugtatast, halistennek én is tulestem rajta, és semmit meg csak kellemetlenseget se éreztem. Szépen gyógyul a seb annyit mondott a doktornő.

Megegyszer köszönöm a tapasztalataitokat! 😊

2020. jún. 9. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó neked! Sajnos több varratszedésen vagyok túl, mindegyik fájt!
2020. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!