Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érzésre van 2 lyukas fogam,...

Érzésre van 2 lyukas fogam, de csak szeptemberre kaptam szabad időpontot. Lehet belőle valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Egy fogam biztosan van ami lyukas, illetve egy másik is érzésre. Evésnél nem fáj, csak ha valami hirtelen hideg éri akkor elkezd sajogni. Szeptemberig muszáj várnom. Lehet addig belőle gond?

2020. jún. 17. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy 3 hónap múlva adnak időpontot.
2020. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos de :/
2020. jún. 17. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elmenni szomszéd városba, településre orvoshoz? Tudom, vidéken máshogy megy, Bp-n nagyon könnyen lehet időpontot kapni, mert sokkal több rendelő van.
2020. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vidéken 1 héten belül kapok időpontot, mindig!

Sokszor senki sincs a váróban. Nem értem, máshol miért így megy.

2020. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felhívok pár rendelőt hátha. Mennyiért csinálnának meg egy fogtömést kb? Mert ugye helyben ingyen dolgoznak
2020. jún. 17. 15:59
 6/6 anonim válasza:
Ha komolyabb a baj,akkor góc pont alakulhat ki,amitől pattanásodás esélye nő,illetve fejfájás alakulhat ki,esetleg a szem károsodhat,illetve rossz lesz a lehelleted.
2020. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!