Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert faj a fogam mindig...

Miert faj a fogam mindig fogfurasnal?

Figyelt kérdés
mar tobb dokinal is voltam aki furta a fogam, injekciokat is kaptam mindig, de eszmeletlenul faj ha a fogaimat furjak. ez mitol lehet? vagy mielott elmegyek a dokihoz van valami amit szedni lehet elotte vagy barmi hogy ne fajjon? (hátsó fogaim voltak rosszak, azok miatt jartam sokszor dokihoz, de most van 3 bölcsesség fogam, ami mar most rossz, kisse fekete, pedig ki sem nőtt teljesen. igy ezek miatt biztos majd el kell menjek dokihoz)
2020. jún. 20. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Olyan orvosnál jársz, aki spórol a fájdalomcsillapítóval, azért fáj.
2020. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Tudok olyan maszek fogorvost, aki a szükséges adagot szúrja, sőt még azelőtt is fúj egy érzéstelenítőt, mielőtt a nagy érzéstelenítőt beszúrná, és olyan szinten elzsibbadsz, hogy baltával verhetné a fejed, azt sem éreznéd. Mert ő nem takarékoskodik sem az injekció minőségével, sem a mennyiségével. De nem is SZTK-s orvos...
2020. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

lehet érzékeny vagy a lidokainra. Nálam is ez volt.


Egy darabig működött, aztán nem hatott többet.

2020. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

eddig en is maszek dokihoz jartam, de azt nagyon megkoszonnem ha valaki tudna ajánlani egy tényleg jo maszek fogorvost.

es köszönöm a válaszukat mindenkinek ment a zold kez

2020. jún. 20. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt mindig gyerekkoromban, sajnos sokszor kellett fogorvoshoz járnunk. Akkor még nem volt így elterjedve az internet. Így gy a szüleim örültek, ha találtak egy fogorvost, aki viszonylag megfizethető áron dolgozik. Most, hogy már az interneten rengeteg vélemény és fotó van, valamivel könnyebb találni egy jó orvost, aki nem spórol a fájdalomcsillapítóval és mindig beadja. Volt, hogy kérésre sem adta be a régi fogorvosom, pedig majd megőrültem, annyira fájt. Azt mondta az már úgysem fog fájni, kibírom, nem kell érzéstelenítés... Az ilyen orvosokat kerülni kell, ha lehet.
2020. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!