Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az elszürkült gyökérkezelt...

Az elszürkült gyökérkezelt fogaim hogyan lehetne megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Kb az eredeti fogam negyedére van felépítve a fog,de az a része az évek alatt elszürkült ,olvastam hogy koronával vagy fog héjjal lehet ezt helyrehozni ez tényleg így van? Esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel? 23N
2020. jún. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez tényleg igy van. Máshogy nem lehet. Esetleg, ha amalgám tömés van benne, akkor lehet bele fehéret tetetni, de az lehet nem is kivitelezhetö, ha csak kicsi fogrész van meg. Csapos fog is esedékes lehet. Nem irtad melyik fogról van szó, de csak az elsökre szokás héjat rakni.
2020. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első bal oldali lapátfog és a mellette lévő szemfogról van szó. Anno 8 éve csapokkal rögzítette oda.
2020. jún. 25. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem kellene szürkének lennie, hisz már van rajta korona. Gondolom még fém csapot kaptál és az látszik át. Akkor csere kellene, egy kerámia vagy valalmi hasonló, fehér csapra. Azt viszont nem tudom lehet e.
2020. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem.mostanság lesz kész a korona.Mindenre van megoldás.
2020. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld kéz
2020. júl. 4. 16:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!