Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyogyszeres tomes dohanyzas ,...

Gyogyszeres tomes dohanyzas , alkohol?

Figyelt kérdés
Ma tettek gyogyszeres tomest a fogamba. Nincs gyokerkezelve , allitolag van ra esely hogy megnyugodjon es ne keljen gyokerkezelni . Nem faj egyaltalan csak ha ragok rajta vmi ragosabbat. 2 es fel het mulva kell visszamennem. Viszont most hetvegen es 2 het mulva is lesz buli. Egyebkent nem.iszom es nem dohanyzom. Viszont ilyenkor szoktam.mind2 ot. Az orvos azt mondta higy semmi teendom vele. Kimeljem azt az oldalt ne nagyon ragjak ott. Nem okozok vele kart ugye? Nem kibirhatatlan hogy ne igyak de ha mar igy jott ki szivesen meginnak par sort. Es ha semmi koze hozza akkor meg minek stresszeljek rajta. Antibiotikumot nem kell.szednem.

2020. jún. 25. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
idd meg a sörödet nyugodtan, nem lesz baja a tömésednek.
2020. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszonom :) igazabol belegondolva hulye a kerdes.
2020. jún. 25. 18:12
 3/11 anonim válasza:
Igazából belegondolva használhatnál ékezetet mert alig tudtam elolvasni az írásodat.
2020. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazabol belegondolva, ha a kerdesre nem tudsz valaszolni , minek bofogsz ide ilyen hulyeseget? Az 1 es valaszolonak ugytunik joval magasabb az IQ ja a tiednel. Neki nem okozott gondot vegigolvasni es ertelmezni. Szerintem a gondok nalad kezdodnek ;)
2020. júl. 20. 18:41
 5/11 A kérdező kommentje:

Jah es lassan 1 honapos kerdes. 🤣🤣🤣

Nem baj , a nyelvtan tanar bemutatkozott. Taps taps taps

2020. júl. 20. 18:42
 6/11 anonim válasza:

Nem, nekem sem okozott gondot elolvasni, é értelmezni a kérdést, csupán megkérdeztem, hogy miért nem használsz ékezetet. Úgy gondolom, ez nem IQ kérdése.

Azért tetted fel a kérdést, hogy válaszoljanak rá, akár 1 hónappal később is. Nem vagyok nyelvtantanár, de ha az is lennék, az nem számítana. Az nem nyelvtan, hogy valaki szán e rá időt, hogy átkondolja az írását, vagy egyáltalán nem lusta e ékezettel írni.

2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
És*
2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Átgondolja*
2020. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugy latom gondok vannak ismet :) te nem kerdeztel semmit , vagyis en nem latom sehol a kerdojelet. Sot a kerdo szerkezetet sem velem felfedezni. Te szimplan kotekedesbol vagy okoskodasbol hanytal ide valamit :) oke valaszolj , 1 ev utan is akar. De a valaszodban az en kerdesemhez kozel se voltal. Csupan a helyesirasomat kritizaltad.
2020. júl. 25. 17:18
 10/11 anonim válasza:
Ahh mindegy. Nekem nem érdekel ennyit ez az egész, már bánom hogy belementem.
2020. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!