Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzós viaszt hogy...

A fogszabályzós viaszt hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Étkezéshez le kell venni? Mennyit lehet fent egy nap? Estére lehet? Mi van ha lenyelem? Hogyan tegyem fel biztonságosan?


Bocsi a sok kérdésért, de tényleg el vagyok veszve ezen a téren :(



2020. júl. 1. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Étkezéshez nem kell levenni, van aki lenyeli éves közben, de van olyan, pl. Én aki nem nyeli le. Nincs íze, nem baj ha lenyeled. Moss kezet mielőtt felteszed és lehetőleg moss előtte fogat, hogy ne ragadjon alá a kaja. Éjszaka és egész nap fent lehet.
2020. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha szúr valahol, berakod hogy ellepje a szúrós részt. Evésnél kiveszed, de én vissza nem raknám mert undi. Inkább rakj be újat. Ha lenyeled nem lesz semmi bajod.

Anno nem győztünk kérni mert mindig olyan keveset adtak, a fogszabi meg szétszúrta a szám. 😠

2020. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! <3


#2 Mostmár lehet kapni DM-ben, Rossmannban, sőt valahol a városban van konkrétan ilyen bolt is. Gondolom anno mikor neked volt, ilyeneket nem lehetett csak úgy beszerezni.

2020. júl. 1. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
3: Ez de szuper! Igen, akkor még a fogorvostól kellett kunyerálni, de sose volt bőkezű. 😂
2020. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
En mindig nehezen talalok a drogeriakban. :( de ha kerek akkor mindig ad a doki. A hasznalata pedig úgy mukodik ahogy elottem leirtak. :)
2020. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Van, hogy nehezen tapad oda, olyankor gyúrd át jobban, hogy kicsit megolvadjon. Nem kell kivenni evésnél, lenyelheted, nem lesz tőle bajod. Én mindig elfelejtettem, ha este raktam be, akkor vettem észre, mikor a reggeli fogmosásnál összeszedtem a fogkefével. Amúgy ha teheted, inkább ne használd, mert később szokja meg a szád. Persze nem azt mondom, hogy ne törődj azzal, ha ömlik a vér a szádból, mert állandóan beleakad valami, de ha ennyire nem durva, akkor jobban jársz nélküle
2020. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Igen igen, erre figyelek, köszi a tanácsot :)

Egyelőre még csak hyrax van a számban, aminek a gyűrűire kerültek brekettek, annak ellenére is, hogy nem kerül fel mellé a fogszabályozó. És az az ami nagyon vágja a szám, de mindig már csak akkor teszem fel, ha nagyon fáj. Aztán 1napig pihentetem, és utána megint addig amíg bírom. Első nap ez másfél óra volt, a 4.nap már kibírta majdnem estig :)

2020. júl. 3. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!