Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap húzzák ki hátul a fájó...

Holnap húzzák ki hátul a fájó bölcsességfogamat. Hosszabb idő a bölcsességfog helyének gyógyulása, mint bármelyik másik fogé?Tapasztalat volt-e olyan,hogy komplikáció lépett fel a húzás utáni napokban?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Párom a közelmúltban vált meg két bölcsességfogától is. Egyik után se volt semmiféle tünete, komplikációja. Nem fájt neki, semmi. Az óvatos fogmosásra kellett odafigyelnie pár napig, de ennyi.
2020. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 bölcsességfogamat is húzták tavaly. Mind a kettő ferdén nőtt,tehát nehezebben lehetett kiszedni és a lyuk is nagyobb lett. De semmi probléma nem volt. Nem fájt jobban mint más fog kihúzása. Annyi,hogy a nagy lyuk miatt kicsit tovább gyógyult.
2020. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. júl. 2. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Én majd meghaltam utána 3 napig, enni alig tudtam, az egyiknél szájzár is fellépett. De valaki már aznap vígan ment tovább a dolgára, kutya baja nem volt. Tejes dolgot , tojást majd ne egyél/igyál utána pár napig, meg húst se javaslom, bár azt engedik. Nekem nagyon csúnyán belement a lyukba és majd megőrültem.
2020. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapig is fájt foghúzás után, majdnem megőrültem. Nagyon fájt alig tudtam enni.
2020. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem szerdán húzták ki az egyik bölcsesség fogam, aznap fájt miután kiment belőle az érzéstelenítő de vettem be fájdalom csillapítót és már nem is éreztem. 2 napig esténként még kicsit szivárgott a vér de mára már észre se veszem, annyira hátul van hogy nem is zavar csak minimálisan evésnél. Egyetlen ami történhet hogy feldagad az arcod de ez elő szokott fordulni. Pihenj sokat es jobbulast😇
2020. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!