Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok Debrecenben...

Ajánlanátok Debrecenben valami jó fogorvost, aki vállal "barázdazárást"?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok Debrecenben valami jó fogorvost, aki vállal "barázdazárást"?Ha lehet, minél olcsóbban, SZTK-s fogorvosok ezt nem csinálják meg.
2010. aug. 2. 10:19
 1/5 anonim válasza:

Dr. Székely Attila

Tel.: 450-165

Cím: Db. Ótemető utca 14.


Remélem segítettem valamennyit:D

2010. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
_igen, köszi, én még valami Laboda Antalról is hallottam, aki viszonylag olcsón dolgozik.2000 ft/fog
2010. aug. 3. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Dr. Laboda Antal

labodent.hu

én hozzá járok, csinál barázdazárást is. úgy emlékszem, a barázdazárás pont 2000 ft/fog. nagyon rendes fazon és érti a dolgát. a honlapon minden kezelés ára fel van tüntetve.

2010. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj, most kapcsolok, hogy Labodát írtad te is:D

tényleg nagyon jó doki, melegen ajánlom.

előző voltam.

2010. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

XD:D köszi a választ azért!:D

Amúgy 18 éves vagyok,kb4-5 fogam kéne barázdazárni.Voltam fogorvosnál, azt hittem, hogy fogszúvasodás, de nem.. a fogbarázdák el vannak színeződve, amúgy csak kb 2-3 mm-es elszíneződések, de könnyen szuvasodhatnak ezáltal:S, így inkább jobb megelőzni a gondokat!Az a kérdésem lenne, hogy így is meg tudja csinálni a doki? Mármint...fogat kitisztítani, és aztán barázdazárást alkalmazni?Még valami: fogszínű anyaggal dolgozik?Pl a fog árnyalatához hasonló árnyalattal?

Jah, és még valamiXD : egyszerre hány fogat "csinál" meg?

Köszi a választ előre is, és elnézést a bambáskodásért, de még soha nem vettem részt ilyen kezelésen.

2010. aug. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!