Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghíd felhelyezése után...

Foghíd felhelyezése után mennyire fájnak a fogak?

Figyelt kérdés
Nemsokára felrakják a hidat, tudom hogy amikor lecsiszolják és még nincs fent, akkor érzékeny lehet és fájhat, de ha felrakták utána is?

2020. júl. 7. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire nem kéne fájniuk. Én a felragasztás után egy órával már ettem a mogyorót, és olyan volt, mintha 12 évesen a saját fogaimmal rágtam volna. Szóval ilyennek kell lennie.
2020. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lecsiszolva érzékeny nagyon, és sérülékeny is, hivatalosan ideiglenes koronát is kellene rá rakni, de nem szokás. Ha felrakják a véglegeset, akkor már semmit sem kellene érezned, talán még fél-1 órát fájhat, de utána jó lesz.
2020. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, utána nem fáj. Ha igen akkor baj van, irány vissza a dokihoz.
2020. júl. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájhat, hiszen belenyomják az ínybe, de másnapra már jobb lesz. Nekem kellett egy kis idő míg megszoktam, de most már olyan, mintha a saját fogam lenne.
2020. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt, megnyugtattatok!
2020. júl. 8. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Utána nem fájt, de mikor készítették elő rá és felrakás közben pokolian!
2020. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!