Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára fogszabályzós...

Nemsokára fogszabályzós leszek,válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Feltevés után mikor lehet enni,inni,fogat mosni? Első pár napban miket ettetek?Fura először fogat mosni? Ki milyen fogkefét,fogkrémet és mas eszközt(pl:fogköztisztítót)használ? Milyen lesz az első napok amikor felteszik,és az első álítás?

Lenyomatvétel milyen?

Aki magánban csinálta annik kb mikor tették fel amig elrendezett mindent(tömés.röntgen,lenyomatvétel?



2020. júl. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Google
2020. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Látom nem nagyon válaszolt senki, de Én itt vagyok és megpróbálok mindenre válaszolni :D .


Enni egyből tudsz, csak fájni fog, és ez a fájás kb. egy hétig fog tartani.

Amikor húznak rajta, akkor fáj, ezért inkább pépes ételeket ajánlok xd.

Az ivást nem befolyásolja.

A fogmosáshoz adnak külön fogkefét (Legalábbis nekem adtak), első alkalomnál kicsit furi lesz a fogmosás, én olyan béna voltam, hogy 10 percig mostam lmao...


Én elektromos fogkefét használtam, a fogkrém teljesen mind1, szájvíz.


Én magánban csináltattam (Ha magánban csináltatod persze drágább lesz, nekem 600 000 ft volt), elmész időpontra, a mintát ilyen gipsz szerű anyaggal veszik le (Ha azért kérdezted, mert ha nagyon lenyúlnak pl. a szájpadlásodon akkor öklendezel, akkor azt kell mondjam, én is öklendezek, nekem egyáltalán nem irritálta), Aztán vissza mentek egy hónappal a vizsgálat után, és felrakják a fölső vagy az alsó állkapcsodra (attól függ, hogy melyiken kell többet húzni), Nekem személy szerint 2 évet volt fönt.


Remélem tudtam segíteni^^

2020. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!