Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aki magánban csináltatta a...

Aki magánban csináltatta a fogszabályzót az válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el mire felrakták a fogszabályzót(a fogak rendbetételétől,mintavételtől számítva).Mennyibe került a fogszabályzó és az állítás?Milyen gyakran kellett menni állítani?

2020. júl. 13. 10:42
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy, vagy másfél hónap telt el. Arra kell a legtöbbet várni amíg megérkezik a fogszabályzó. A fogszabályzó nekem 100000 Ft/ív volt, vidéki kisvárosban.Havonta kell menni állítani.A legtöbbször havi 4000 Ft-ot kér, kivéve ha ívcsere van, mert az 9000 Ft.
2020. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az előző ember nagyon jól járt, sok helyen sajnos sokkal drágább. Lehet akár 800.000Ft is (alsó, felső)+az ív/gumi csere.😕 Én egyébként államiba mentem, tökéletesen megvagyok elégedve, szépek lettek a fogaim.
2020. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap telt el az első konzultáció és a felrakás között. A mintevételtől számítva pedig olyan 3 hét. 190 ezer/ív, önligírozó fém. 6-7 hetente 12 ezer az állítás, elvileg 1,5 év a kezelés. (Bp)
2021. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!