Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már ilyen a szátokban?...

Volt már ilyen a szátokban? Nem afta?

Figyelt kérdés

Hali!

Mostanában gyakran jön ki a számban ilyen kis rózsaszín apró folt-szerűség. Először gondolkoztam afta lehet-e, de úgy tudom az nagyon fáj, kb.egy hétig jelen van és fehér heges a közepe - barátomnak volt már ilyene, nagyon szenvedett vele és elég ronda volt.

Nekem ez olyan, mint mikor jól esik egy kaja és ilyen kis pötty jön ki tőle a nyelven/szájon, legkésőbb 2 napon belül eltűnik. Volt már ilyenetek? :D Ettől kell aggódni?



2020. júl. 14. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem most volt aftám, és nem annyira elviselhetetlenül fájt. Csak épp hogy néha rájött a fájhatnék és bele-bele nyilalt. És érzékeny volt. Az egy hét alatt elmúlik. Szóval lehetséges, hogy az van neked.
2020. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamikor tudom, hogy nincs jól elmosogatva az edény amiből eszem iszom akkor aftám lesz vagy ahhoz hasonló. Otthon ezzel nincs problémám és ez nem mindenkinek okoz gondot de nekem sajnos igen. Munkahelyen is közös poharak, villák és kanalak vannak és mosogatógép, nem bízom benne, így elöblögetem pluszban mielőtt használnám :'D
2020. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!