Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hátsó nagyfogamat mennyiért...

Hátsó nagyfogamat mennyiért huza ki kb egy magándoki?

Figyelt kérdés
már évek ota rossz, mostanában ,,belenyilal,, néha a fajdalom. Nagyon félek a fogorvostol, de szeptemberre össze kéne sporolnom annyit rá, mert félek h valami bajom lesz. Rendes fogdokihoz már nem mehetek, csak magánhoz. Mennyibe kerül ez kb?
2010. aug. 2. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem mehetsz már "rendes fogdokihoz"? Egyébként szeritnem ez nehéz kérdés, mert sok mindenen múlik, hogy mekkora munkája volan vele. Egyáltalán miből gondolod, hogy húzni kell, nem menthető?
2010. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

mikor utoljára voltam (évekkel ezelőtt már akkor is huzni kellett). azota csak romlott, és szinte az inyemmel van egyvonalban :(


amugy azért nem mehetek, mert én külföldi vagyok, és nálunk olyan ez a dolog, hogy minden évben egyszer el kell menni vizsgálatra. ha nem mész el akkor utanna mar nem lesz támogatva a fogászat. vagyis fizetni kell érte. ha meg már fizetek inkább magán dokihoz megyek, hátha valamivel jobb.... :(

2010. aug. 4. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!