Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami ötlet? 50ezer forintba...

Valami ötlet? 50ezer forintba kerul egy allando fogszabi honnan szedhetnek ossze annyi penzt?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és nagyon kéne fogszabalyozo nagyon faj Is a fogam Utalom ..nagyon ferdék :( diakmunkara a virus miatt most nincs lehetosegem foleg h egy kis varosban lakom:( szuleim elvaltak egyedul nevelnek nem szeretnek most eloskodni..
2020. júl. 17. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy 18 éves kor alatt a tb állja a fogszabályzót, és csak az fizetős ha pl fehéret vagy láthatatlant kérsz. Az 50 ezer az hogy jött ki? Nekem állcsontként mondtak 140 ezret, igaz, én felnőtt vagyok.
2020. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 14 éves unokámnak 100000.-, TB re, iskolaorvosi javaslattal. ( 2 évvel ezelőtti ár)
2020. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondták azért olcsóbb mert TB tamogatott a hely ennyit tudok

De volt olyan is ahol 300ezret mondtak

2020. júl. 17. 11:05
 4/7 A kérdező kommentje:
De amugy tok mindegy nem az volt a kerdes h az ára mennyi 🙂
2020. júl. 17. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj rá a neak.gov.hu oldalra! Kérj egyedi támogatást méltányosság alapján. Vannak hozzá letölthető űrlapok. De fel is hívhatod őket megkérdezni, hogy a te esetedben lehet-e támogatást kérni a TB-támogatáson felül, és hogy mi a módja. A másik lehetőség, hogy nézz szét az interneten olyan alapítványok után keresve, akik ilyen ügyeket támogatnak, jelentkezz támogatásra.
2020. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a szüleiddel, nagyszüleiddel, és összedobják; de nem fog ennyiből kijönni.
2020. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális még e a kérdés. Tb-s helyen, 18 év alatt a kezelésekért nem kell fizetni, egyetlen konzultációért, kontrollért sem, viszont a készüléket, amit felhelyeznek, annak egy részét ki kell fizetned. Arra is van valamennyi támogatás, de nem az egészet állja az állam. Nekem 2020-ban, 18 év alatt, tb-s helyen 120 ezer volt az alsó-felső. Valóban nem olcsó, de megéri rá összespórolni.
2021. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!