Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem érzem ha valami...

Miért nem érzem ha valami csíp,ezalatt azt értem,hogy ettem pár ételt ami elvileg csíp,de én nem éreztem,van olyan hogy immúnis vagyok a csípős ételekre?Vagy valami betegség?Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés
A karantén,és a karantén utáni nyár alatt elég sok szénsavas italt ittam,lehetséges hogy emiatt?

2020. júl. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Neem. En es a parom imádjuk a csípős ételeket, es emiatt vagyunk “immunisak” ra. O sokkal durvábban, szinte betegesen szereti a csiposet, es nem is érzi amit en igen. De pl a barátaim akik nem esznek csiposet azt is durvának érzik amit en nem érzek. Ez emberfuggo, de a lenyeg hogy szerintem konnyen lehet hogy ha sokat eszel csipos ételeket, akkor nem érzed egy idő után. Ilyen betegségről en meg nem hallottam.
2020. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A csípősségnek is vannak fokozatai, biztos lenne olyan, amit éreznél. Mindenkinek más az ingerküszöbe, valaki már egy kis csípőst is nagyon nehezen visel el, valaki meg a nagyon csípőset is bírja. Ez teljesen normális, nem betegség.
2020. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rágsz kettőt és nyelsz, akkor nem érzed. Legalábbis nem aznap.
2020. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!